KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10662031
nr 1066 2031
1700-tal, Kvinnoporträtt, 48x41
Kondition: slitage, skador
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 18:49:12
31/10 17:09:10
3.000 kr
31/10 18:44:12
- Klassiska