KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306269
nr 1630 6269
1800-tal, Kvinna vid vävstol, ej signerad. Olja på duk, 72x62 cm, yttermått inklusive ram: 97x87 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 juli 2024
kl 19:22:54
1/7 19:17:54
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor