KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10893018

nr 1089 3018

1800-tal. Kvinna vid spinnrock, signerad, 88x69

Utrop:

12.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 13 februari 2017
kl 20:05:34