KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13751070
nr 1375 1070
1800-tal, kopia efter Per Krafft dy. Vanitas med ung dam och kranium. Ej signerad. Olja på duk, 54x42 cm
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 25 januari 2021
kl 21:02:07
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
3.400 kr
6
5.200 kr
7
3.800 kr
6
4.000 kr (Budbetjänt)
7
4.200 kr
6
4.400 kr (Budbetjänt)
8
4.600 kr
6
4.800 kr (Budbetjänt)
8
5.000 kr
6
5.200 kr (Budbetjänt)
8
- Klassiska
25 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska