KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914069

nr 1391 4069

1800-tal, interiör med figurer, ej signerad. Olja på duk, 22x20, yttermått inklusive ram: 35x32 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:52:31