ART / Oil paintings / Oil painting 11755556

nr 1175 5556

OIL PAINTING

19th century, bordsbön, 29x32, wear, damages.

1800-tal, bordsbön, 29x32

Condition: slitage, skador

600

SEK 700

Monday April 16 2018
at 20:06:05