KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899281
nr 1389 9281
1800-tal, Bedjande kvinna, ej signerad. Olja på duk, 75x54. Yttermått inklusive ram: 99x79 cm
Kondition: slitage, skador, färgbortfall, skadad duk, skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:23:13
700 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)