KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7739027
nr 773 9027
1700-tal, Abraham offrar Isak, 57 x 73
Kondition: slitage, skador
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 27 augusti 2012
20/8 16:03:36
- Klassiska