KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8615066

nr 861 5066

1600-/1700-tal, Religiöst motiv, pannå, 46x55

Kondition: slitage

Utrop:

5.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 25 november 2013
kl 18:29:49

23/11 13:14:56 1      3.000 kr
25/11 08:52:09 2      Vinnande bud