KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7739025
nr 773 9025
1600-/1700-tal, Religiöst motiv, 42 x 45
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 27 augusti 2012
3.300 kr
3.100 kr
3.300 kr
3.400 kr
ledande budet*
- Klassiska