KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7739025

nr 773 9025

1600-/1700-tal, Religiöst motiv, 42 x 45

Kondition: slitage, skador

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 27 augusti 2012

  • Klassiska