ART / Oil paintings / Oil painting 7769026
nr 776 9026
OIL PAINTING
17th/18th century, Putto med lam, 52 x 70, wear, damages.
1600-/1700-tal, Putto med lamm, 52 x 70
Condition: slitage, skador
4000
SEK 3600
Monday September 10 2012
at 19:01:32
3.000 kr
3.200 kr
3.500 kr
3.200 kr
3.400 kr