KONST / Oljemålningar / Olja / collage 16338196
nr 1633 8196
Olja / collage
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, olja på Textil, 150x65 cm, oramad
Kondition: skadad duk
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juli 2024
kl 20:03:00
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)