KONST / Oljemålningar / Olja / collage 16748375
nr 1674 8375
Jonas Netterberg
(f. 1948), Sverige
Olja / collage, Signerad, daterad 2007, pannå, yttermått inklusive ram: 27x22 cm
Jonas Netterberg, svensk bildkonstnär född 1948 i Helsingborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 januari 2025
kl 18:20:11
150 kr
Jonas Netterberg
Läs mer om Jonas Netterberg