KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12983325
nr 1298 3325
Wuodzimierz Rutkowski (1915-1992), Polen. Vinterlanskap med hästekipage. Olja på duk, 38x48 cm. Signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 16 december 2019
kl 18:42:47
700 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr