KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13382326
nr 1338 2326
Wilhelm Behm
(1859-1934), Sverige
Oljemålning, Skogslandskap. Signerad, daterad 1922. Olja på duk, 31x22 cm
Wilhelm Behm, svensk målare född 1859, död 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:08:42
15/7 08:44:18