KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327253
*
nr 1332 7253
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Osignerad, Parismotiv. Olja på duk, 21x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 juni 2020
kl 18:20:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/6 17:11:28
1
100 kr
6/6 17:54:52
2
Vinnande bud
7/6 17:27:20
3
500 kr
7/6 17:27:20
2
(budbetjänt)
8/6 17:16:50
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: frankrike fransk franskt motiv från paris olja olja på duk oljemålning oljemålningar parismotiv
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:13
-
6269 Oljemålning
1800-tal, Kvinna vid vävstol, ej signerad. Olja på..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:20
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:04
-
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:12
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1332 7253
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Osignerad, Parismotiv. Olja på duk, 21x26 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/6 17:11:28 | 1 | 100 kr |
6/6 17:54:52 | 2 | Vinnande bud |
7/6 17:27:20 | 3 | 500 kr |
7/6 17:27:20 | 2 | (budbetjänt) |
8/6 17:16:50 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: frankrike fransk franskt motiv från paris olja olja på duk oljemålning oljemålningar parismotiv
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:13 -
6269 Oljemålning
1800-tal, Kvinna vid vävstol, ej signerad. Olja på..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:20 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:04 -
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:12 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43