KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409191

nr 1740 9191

F Hautala. Signerad, daterad 29, fiskeläge. Olja på duk, 55x46 cm, yttermått inklusive ram: 70x62 cm

Kondition: ramskador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 17 november 2025
kl 20:36:14