KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15915262
nr 1591 5262
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, "Kosmiskt fragment". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 72x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 januari 2024
kl 18:17:12
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr