KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117008

nr 1311 7008

Oidentifierad konstnär. Båthamn, Signerad Thomasson, 1954. Olja på pannå, 45x53 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:19:26

28/2 23:46:21 1      Vinnande bud