KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088136
nr 1208 8136
Thure Ã…slin
(1915-1967), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad T Åslin -63. Olja på duk, 35x117 cm
Thure Åslin, svensk bildkonstnär född 1915, död 1967 .
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 18:56:04
26/9 12:52:44
Thure Ã…slin
nr 1208 8136
Thure Ã…slin
(1915-1967), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 1 oktober 2018 |
| 26/9 12:52:44 | 1 | Vinnande bud |