KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16327127
nr 1632 7127
Theresia Sandström
(1893-1981), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad - 27, båtar på hav. Olja på duk: 61x97 cm, yttermått inklusive ram: 70x107 cm
Theresia Sandström, svensk bildkonstnär född 1893, död 1981.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 juli 2024
kl 19:51:38
4/7 16:11:06
300 kr
15/7 19:44:07
Theresia Sandström
Läs mer om Theresia Sandström