KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16327127

nr 1632 7127

Theresia Sandström

(1893-1981), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad - 27, båtar på hav. Olja på duk: 61x97 cm, yttermått inklusive ram: 70x107 cm

Theresia Sandström, svensk bildkonstnär född 1893, död 1981.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 15 juli 2024
kl 19:51:38

4/7 16:11:06 1      300 kr
15/7 19:44:07 2      Vinnande bud

Theresia Sandström

Läs mer om Theresia Sandström