KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15527493

nr 1552 7493

1800-tal, Landskap med bro och slott. Signerad R. Beetie. Olja på duk, 76x126 cm, yttermått inklusive ram: 107x138 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 17 juli 2023
kl 18:21:08

12/7 12:52:23 1      1.000 kr
17/7 18:16:08 2      Vinnande bud