KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114181
nr 1411 4181
Sven Holm
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 60x87 cm
Sven Holm, svensk målare och tecknare född 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:05:09
13/8 19:54:19
200 kr
16/8 17:59:05