KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396317
nr 1539 6317
Sture Haglundh (f. 1908), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 36x54 cm, yttermått inklusive ram: 46x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:38:25
100 kr
200 kr