KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13207318
nr 1320 7318
Stig Östman
(1932-2019), Sverige
Oljemålning, Höstlandskap, ej signerad. Olja på pannå, 72x99 cm
Stig Östman, svensk bildkonstnär född 1932, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:50:09
18/4 09:05:58
100 kr
19/4 20:56:54