KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16773678

nr 1677 3678

Sten Birger Rudnäs

(f. 1932), Sverige

Oljemålning, Signerad, "Maskerad. Olja på duk, mått innanför ram: 16x22 cm

Sten Birger Rudnäs, svensk bildkonstnär född 1932.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 3 februari 2025
kl 18:51:35

2/2 03:47:04 1      150 kr
3/2 18:31:47 2      Vinnande bud

Sten Birger Rudnäs

Läs mer om Sten Birger Rudnäs