KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15554027
nr 1555 4027
Ruben Heleander
(f. 1931), Sverige
Oljemålning, "Hem efter nattens fiske". Signerad. Olja på duk, 50x65 cm, yttermått inklusive ram: 52x68 cm
Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 19:14:03
300 kr
450 kr