KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14029490
nr 1402 9490
Ronald de Wolfe
(f. 1920), Storbritannien
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 79x65, yttermått inklusive ram: 83x99 cm
Ronald de Wolfe, född i London 1920, målare, tecknare och skulptör.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:20:25
7/6 16:00:59
Ronald de Wolfe
Läs mer om Ronald de Wolfe