KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003019

nr 1600 3019

Rolf Mellström

(1896-1953), Sverige

Oljemålning, "Måsungar". Signerad, daterad 1932. Olja på pannå, 35x59 cm, yttermått inklusive ram: 45x68 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 26 februari 2024
kl 18:52:16

21/2 12:30:56 1      Vinnande bud

Rolf Mellström

Läs mer om Rolf Mellström