KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13534624
nr 1353 4624
Roberto Torregiani (f. 1946), Sverige. Signerad, komposition. Olja på pannå, 43x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 20:12:24
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr