KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477071

nr 1447 7071

Nathalie Levi

(1914-1995), Sverige

Oljemålning, Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 60x48cm, yttermått inklusive ram: 78x67cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 7 februari 2022
kl 20:04:12

Nathalie Levi

Läs mer om Nathalie Levi