KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16322074

nr 1632 2074

May Östberg

(1907-1966), Sverige

Oljemålning, Stilleben, "Nature Morte". Signerad. Omkring 1955. Olja på pannå, 32x57 cm, oramad

May Östberg, svensk målare född 1907, död 1966.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 juli 2024
kl 18:21:57

15/7 13:53:44 1      Vinnande bud

May Östberg

Läs mer om May Östberg