KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16558071
nr 1655 8071
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 73. Olja på duk, 59x72cm, yttermått inklusive ram: 75x63cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 november 2024
kl 18:53:54
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger