KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123238

nr 1612 3238

Kjell Rosen. Signerad, daterad -36, Höstsnö. Signerad. Olja på duk, 44x55 cm, yttermått inklusive ram: 51x62 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 15 april 2024
kl 19:39:21

15/4 18:24:09 1      1.000 kr
15/4 19:10:07 2      Vinnande bud