KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307251
nr 1530 7251
Karin Karlsson
(1897-1979), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1942, stilleben. Olja på duk, 29x25 cm, yttermått inklusive ram: 35x31 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:16:26
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
Karin Karlsson
Läs mer om Karin Karlsson