KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12544226
nr 1254 4226
Ingrid Nordström, Pokal, signerad. Olja på duk, 46x38
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 maj 2019
kl 19:38:23
100 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)