KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17155166
nr 1715 5166
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad -77. Olja på pannå, 20x28 cm, yttermått inklusive ram: 29x37
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 20:13:46
2/8 14:15:04
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann