KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16227183
nr 1622 7183
Harald Fredrikson
(1902-1973), Sverige
Oljemålning, Hästar, monogramsignerad. Olja på duk, 90x92 cm, yttermått inklusive ram: 111x112 cm
Harald Fredrikson, svensk målare född 1902, död 1973 .
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:11:25
100 kr
Harald Fredrikson
Läs mer om Harald Fredrikson