KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13417258

nr 1341 7258

Gustaf Albert Hüttling, tillskriven. Landskap med vattendrag. Signerad, otydlig signatur, påskrift a tergo. Olja på duk, 42x47 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 19:03:33

17/8 18:45:55 1      Vinnande bud