KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598264

nr 1459 8264

Gunnar Greiber

(1919-2011), Sverige

Oljemålning, "Somardag Grängsjö". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 120x119 cm

Gunnar Greiber, svensk målare född 1919 i Stockholm.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 4 april 2022
kl 18:31:01

Gunnar Greiber

Läs mer om Gunnar Greiber