KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075310
nr 1507 5310
Gunnar Greiber
(1919-2011), Sverige
Oljemålning, Signerad, komposition. Olja på duk, 33x30 cm, yttermått inklusive ram: 53x50 cm
Gunnar Greiber, svensk målare född 1919 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:16:15
5/12 14:09:29