KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376106

nr 1237 6106

Gunnar Bergquist (1903-1995), Möja, 1941, Signerad. Olja på pannå, 40x53

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 februari 2019
kl 20:29:40

22/2 23:28:39 1      100 kr
25/2 20:24:40 2      Vinnande bud