KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186174
nr 1518 6174
Gösta Bohm
(1890-1981), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 42, Stilleben. Olja på pannå, 75x64 cm, yttermått inklusive ram: 87x75 cm
Gösta Bohm, svensk målare född 1890, död 1981.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:34:04
25/1 12:11:30
100 kr
30/1 15:28:21