KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14943178
nr 1494 3178
Gordon Macfie
(1919-1971)
Oljemålning, Gordon Macfie (1919-1971), Signerad, daterad 1956, motiv från Bohuslän. Olja på pannå, 36x27 cm, yttermått inklusive ram: 47x38 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:01:31
700 kr
900 kr
900 kr