KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15191039
nr 1519 1039
Gerda Wallander
(1860-1926)
Oljemålning, Gerda Wallander (1860-1926), Flicka i folkdräkt, Signerad. Olja på duk, 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 82x61 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 30 januari 2023
kl 18:31:52
30/1 18:26:52
- Klassiska
30 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska