KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16452012
nr 1645 2012
Georg Lindström. Signerad, daterad - 61, vy mot Stadshuset. Olja på pannå, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 61x73 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:25:39
23/9 16:54:22
23 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm