KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034319
*
nr 1603 4319
Oljemålning
Georg Lindström, "Ferkens gränd", Gamla Stan. Signerad. Olja på pannå, 28x23 cm, yttermått inklusive ram: 46x40 cm
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 mars 2024
kl 19:14:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/3 00:39:44
1
Vinnande bud
1/3 08:11:46
2
150 kr
1/3 08:11:46
1
200 kr (Budbetjänt)
2/3 03:03:48
2
250 kr
2/3 03:03:48
1
300 kr (Budbetjänt)
2/3 21:15:31
2
350 kr
2/3 21:15:31
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gamla stan georg lindström olja olja på pannå oljemålning oljemålningar stockholmsmotiv
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:13
-
6269 Oljemålning
1800-tal, Kvinna vid vävstol, ej signerad. Olja på..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:20
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:04
-
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:12
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:43
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1603 4319
Oljemålning
Georg Lindström, "Ferkens gränd", Gamla Stan. Signerad. Olja på pannå, 28x23 cm, yttermått inklusive ram: 46x40 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 mars 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/3 00:39:44 | 1 | Vinnande bud |
1/3 08:11:46 | 2 | 150 kr |
1/3 08:11:46 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
2/3 03:03:48 | 2 | 250 kr |
2/3 03:03:48 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
2/3 21:15:31 | 2 | 350 kr |
2/3 21:15:31 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gamla stan georg lindström olja olja på pannå oljemålning oljemålningar stockholmsmotiv
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:13 -
6269 Oljemålning
1800-tal, Kvinna vid vävstol, ej signerad. Olja på..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:20 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:04 -
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:12 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:43