KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752122
nr 1475 2122
Eva Sköld. Kroginteriör. Signerad, daterad -68. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 41x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:52:52
100 kr
150 kr
200 kr
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer