KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752112
nr 1475 2112
Emilia Barthelson, tillskriven. Monogramsignerad. Olja på pannå, 23x36 cm, yttermått inklusive ram: 43x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:55:52
20/6 19:43:49
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer