KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17493061

nr 1749 3061

Else Hermansson (1900-1997), Sverige. Signerad, landskap. Olja på duk, 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 58x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:37:48

  • Tema
  • 8 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer